slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Kawalerka/studio. Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, siedmiokondygnacyjnym wieżowcu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z jednego pokoju w konkurencyjnej rynkowo cenie 11 800 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 33,31 m2. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 393 058 zł oraz położenie na drugim piętrze. Standard deweloperski.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa znakomitą lokalizacją przy szczecińskich bulwarach, na terenie nobilitującego kompleksu, w jednym z najbardziej atrakcyjnych punktów miasta. Lokalizacja, architektura i standard oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu czynią tę ofertę wyjątkowo elitarną.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych osób, które cenią prestiż, europejski standard, fantastyczną lokalizacje w otoczeniu zieleni i bliskości centrum (parki, lasy, rezerwaty). Lokalizację docenią także wielbiciele sportów wodnych – kompleks będzie mieć własną marinę. Nasz ekspert finansowy pomoże bezpłatnie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup tego luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-86)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl