slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 529 tys. zł (9 396 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku/kamienicy z 2021 roku o ośmiu kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 56,3 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom nie tylko komfort i wygodę, ale również bezpieczeństwo ((monitoring). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim nowoczesnym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– korytarz;
– łazienka;
– sypialnia;
– taras;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi znakomitą propozycję zakupu inwestycyjnego (na fakturę). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją fenomenalną lokalizacją z szybkim dojazdem do centrum, na trasę S3 i za granicę. To wyjątkowo elitarna inwestycja mieszkaniowa z rozbudowaną ofertą części wspólnych (centrum handlowo-usługowe, sklepy, kawiarnie, ogrody, tereny zielone, baseny, kluby fitness, siłownie). Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy zakupie tej nieruchomości gwarantujemy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13650)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl