slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Tatlisu)

Apartament na sprzedaż Cypr (Tatlisu)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tatlisu (Cypr). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwukondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 295 730 zł i powierzchnia 105 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2022 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 340 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim domownikom najwyższy stopień nie tylko bezpieczeństwa, ale też komfortu (dba o to m.in. ogrzewanie podłogowe). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także niecodziennym potencjałem (zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym dochodowym wynajmie albo/i odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca ponadto fantastyczną lokalizacją w obrębie łagodnego, śródziemnomorskiego klimatu. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na przepiękne morze, a także góry. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż imponuje poszukiwaną na rynku lokalizacją 100 metrów od morza.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu luksusowego apartamentu. Podczas transakcji gwarantujemy kompleksową obsługę: prezentację wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, dopilnowanie wszelkich formalności związanych z ich zakupem w obecności prawnika. Zapraszamy również do wspólnych wyjazdów zakupowych w celu obejrzenia i zapoznania się z wybranymi ekskluzywnymi apartamentami na sprzedaż. W przypadku zainteresowania ekskluzywnym apartamentem do sprzedaży zapraszamy do kontaktu, podczas którego przedstawimy pozostałe szczegóły oferty. Ze względu na bardzo doskonałą lokalizację proponuję rezerwację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-463)

Kontakt:
e-mail: a.krzyszycha@wgn.pl