slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 60 m2 z podziałem na dwa pokoje w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,5 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznej kwoty czynszu.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca swoja fenomenalną lokalizacją blisko serca miasta i nieopodal infrastruktury handlowej. Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu ucieszą się z pobliskiego centrum fitness. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje w pierwszej kolejności estetycznym wnętrzem zaprojektowanym w nowoczesnym stylu z dbałością o każdy detal: balkon + garderoba + łazienka z wc + sypialnia + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę -15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13648)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl