slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Częstochowa

Apartament na sprzedaż Częstochowa

Luksusowy apartament na sprzedaż w Częstochowie (śląskie) typu kawalerka / studio / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 275 000 zł i powierzchnia 38 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na IV piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku wschodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 237 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoim przestronnym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– garderoba
– łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie są odremontowane. W trakcie prac remontowych wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną, wykonano zabudowy karton gips, na ścianach położono gładzie gipsowe, podwieszono sufity, wyrównano podłogi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w jasnych kolorach i nowoczesnym stylu. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w cichej i spokojne okolicy. Nieopodal znajdziemy plac zabaw + aptekę, słynne centrum handlowe. Rodziny posiadające samochód docenią liczne miejsca parkingowe. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9075)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl