slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Tarnów

Apartament do sprzedaży Tarnów

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tarnowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na cztery strony świata, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 459 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 92,9 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 941 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do osób szukających luksusu, komfortu, spokoju oraz kontaktu z zielenią. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w korzystnej lokalizacji nieopodal kina, szkoły, przedszkola, żłobka, obiektów sportowych oraz ładnego parku. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z pomieszczeniem piwnicznym i strychowym. Wszystkie pokoje i pomieszczenia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zostały zaaranżowane i zaprojektowane w harmonijnym, współgrającym stylu: balkon + 2 sypialnie + pokój dzienny + wc + łazienka + spiżarnia + jadalnia + kuchnia. Warto dodać, że oferowany na sprzedaż luksusowy apartament jest po generalnym remoncie w 2016 roku.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2935)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl