slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Częstochowa

Apartament na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 70,25 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 6 tys. zł/m2. Budynek z 2022 roku o dwóch kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 421 500 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim. W załączonych grafikach przedstawiono wizualizacje przykładowego wykończenia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Panuje tu niczym niezmącona cisza i spokój. Rodziny posiadające samochód ucieszy przynależne miejsce parkingowe (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z ogrodem. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: wc + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny + wiatrołap.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje eleganckim projektem przestronnego, nowoczesnego i komfortowego wnętrza. Zapraszamy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ok. 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9466)

Kontakt:
e-mail: m.rataj@wgn.pl