slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, a także imponująca cena 899 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 85 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 576 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim wysmakowanym wnętrzem z kompletnym wyposażeniem. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje również funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– garderoba;
– łazienka;
– przedpokój;
– 3 sypialnie;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy:
– komórka lokatorska (w cenie);
– miejsce parkingowe w hali garażowej (dodatkowo płatne);
– miejsce parkingowe na zewnątrz (dodatkowo płatne).

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją fenomenalną lokalizacją na modnym osiedlu w skandynawskim stylu z bogatym zapleczem handlowo-usługowym:
– apteki;
– sklepy;
– pizzerie;
– punkty usługowe.
W okolicy znajdziemy również przepiękne tereny zielone i rekreacyjne:
– las;
– park;
– zbiornik retencyjny;
– plac zabaw;
– boisko sportowe;
– siłownia pod chmurką;
– wybieg dla psów.
Na osobną uwagę zasługują części wspólne osiedla, gdzie mieszczą się:
– pokoje zabaw dla dzieci;
– plac zabaw;
– strefa piknikowa.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z 2 ogrodami. Na koniec warto dodać, że ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoim dużym potencjałem, ponieważ perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o lukratywnym wynajmie bądź/i odsprzedaży po jakimś czasie z olbrzymim zyskiem. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1458)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl