slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Częstochowa

Apartament na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na trzecim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, czterokondygnacyjną kamienicę oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 108 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 950 zł/m2, co daje 642 600 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności ogromnym potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale również na prowadzenie w jego wnętrzu dochodowej działalności gospodarczej, jak np. biuro, siedziba kancelarii etc. Luksusowy apartament na sprzedaż posiada także duży potencjał aranżacyjny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależną piwnicą (w cenie).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca elitarną lokalizacją w samym centrum miasta. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać praktyczny rozkład pomieszczeń w wykończonym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzu: hol + pomieszczenie gospodarcze + spiżarnia + kuchnia + wc + łazienka + salon + sypialnia + 3 balkony + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Zapraszamy serdecznie na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9808)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl