slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 101 m2 z podziałem na cztery pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,9 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2018 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północ – południe. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja dwóch najmów + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Luksusowy apartament na wynajem tylko na dłuższy okres. Ekskluzywny apartament do wynajmu oferuje najemcom życie na światowym poziomie wśród licznych udogodnień (klimatyzacja) i w poczuciu bezpieczeństwa. Właścicieli aut ucieszą miejsca postojowe w wielostanowiskowym garażu. Luksusowy apartament na wynajem oczarowuje fantastyczną lokalizacją przy parku, w sercu miasta. Ekskluzywny apartament na wynajem dotychczas nie był zamieszkały. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje komfortowym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Znajdziemy tu: łazienkę z wc, pomieszczenie gospodarcze, kuchnię, hol, taras, salon, garderobę, 3 sypialnie.

Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Tylko aktualne oferty na wgn.pl. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6054)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl