prestiżowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 91 m2 z podziałem na cztery pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,7 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2018 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwóch najmów. Dodatkowo biuro pobiera wynagrodzenie za obsługę.

Luksusowy apartament do wynajęcia tylko na dłuższy okres. Nowi najemcy mają zagwarantowane miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym. Luksusowy apartament na wynajem zapewnia nowym najmującym wysoki stopień bezpieczeństwa i komfortu. Dla przykładu wnętrza są klimatyzowane. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: Luksusowy apartament do wynajęcia tylko na dłuższy okres. łazienka z wc + pralnia + hol + taras + jadalnia + kuchnia + salon + 3 sypialnie.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa nobilitująca lokalizacją w sercu miasta, blisko parku. Ekskluzywny apartament na wynajem dotychczas nie był zamieszkały. Na koniec warto dodać, że oferowany do wynajmu luksusowy apartament imponuje oryginalnością, nowoczesnością, funkcjonalnością i starannością wykonania. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5524)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl