slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Dominikana (Bavaro)

Apartament na sprzedaż Dominikana (Bavaro)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bavaro (Dominikana). 1 pokój Studio / kawalerka. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 48 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 14 429 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 692 595 zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje od pierwszego przekroczenia progu swoim wysmakowanym i gustownie zaaranżowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: pralnia + taras + łazienka + kuchnia + pokój dzienny/sypialnia. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także olbrzymim potencjałem, gdyż doskonale nadaje się pod lokatę kapitału (lukratywny wynajem turystom). Ekskluzywny apartament do sprzedaży świetnie sprawdzi się także jako urlopowo-wakacyjna destynacja.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej z rozwiniętą częścią wspólną (własne muzeum, wykwintne restauracje, tereny zielone, strefy handlowe, „club house”, ścieżki rowerowe, tory biegowe, kluby tenisowe, siłownie, strefy relaksu, strefy BBQ, lobby, hotel butikowy, miejsca do organizacji imprez okolicznościowych na 6 000 osób, tropikalne ogrody, ścieżki rekreacyjne, kanały, 16 basenów). Nieco dalej znajdziemy bajecznie kolorowe rafy koralowe, imponujące plaże z białym piaskiem, liczne sklepy, szkoły, centra handlowe i kliniki zdrowia, parki.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Dbamy o wszystkie niezbędne formalności związane z zakupem. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-609)

Kontakt:
e-mail: k.petrowa@wgn.pl