slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 58,5 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 350 zł/m2. Budynek z 2005 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 430 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim estetycznie zaaranżowanym i odremontowanym wnętrzem oraz atrakcyjną lokalizacją blisko dużego centrum handlowego. Wokół niezbędna do codziennego życia infrastruktura: sklepy, markety znanych sieci, drogerie, place zabaw dla dzieci, bary, restauracje, kino, siłownia, dyskonty, szkoły, przedszkola, żłobki, hala targowa ze świeżymi produktami etc. Okolica niezwykle czysta i zielona. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno garaż (dodatkowo płatne 60 000 zł) + 2 dodatkowe miejsca parkingowe przed garażem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z praktyczną piwnicą. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada domofon. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– aneks kuchenny;
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój
– balkon.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się również pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie i/lub odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem. Dopuszczamy możliwość oddania w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego (po wcześniejszej wycenie i uzgodnieniu warunków zamiany). Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-410)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl