slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Dominikana (Bavaro)

Apartament na sprzedaż Dominikana (Bavaro)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bavaro (Dominikana). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, czterokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 75 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 278 zł/m2, co daje 845 819 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z dwóch pokoi. Standard deweloperski.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa już od przekroczenia progu gustownie zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem. Znajdziemy tu: sypialnię + pokój dzienny + kuchnię + jadalnię + taras + pralnię + łazienkę. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa malowniczą lokalizacją na terenie nobilitującego osiedla z 16 basenami, restauracjami, terenami zielonymi, strefami handlowymi, klubami house, torem biegowym, klubem tenisowym, siłownią, strefą wypoczynku, miejscami pod organizację imprez na 6000 gości, tropikalnymi ogrodami, rekreacyjnymi ścieżkami etc. Nieco dalej przepiękna rafa koralowa, plaże z białym piaskiem, parki, punkty usługowe, sklepy, szkoły, centra handlowe.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje dużym potencjałem, ponieważ doskonale nadaje się zarówno pod wakacyjną albo urlopową destynację, jak i bezpieczną lokatę kapitału (wynajem turystom). Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu skontaktuj się z nami drogą mejlową. To świetna wiadomość, bo daje właścicielowi pełną ochronę prawną. Rynek nieruchomości ma strukturę podobną do tej w Europie czy Ameryce Północnej. Jest to zapisane w konstytucji tego kraju. Cudzoziemcy mogą kupować luksusowe apartamenty na Dominikanie na tych samych prawach, co obywatele. WGN gwarantuje wszystkie formalności związane z zakupem tego luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-611)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl