slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 599 tys. zł i powierzchnia 104 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na czwartym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1905 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 760 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym mieszkańcom nie tylko wysoki stopień bezpieczeństwa, ale również komfortu. O to pierwsze dba domofon + kamery monitorujące otoczenie, natomiast za komfort odpowiada m.in. klimatyzacja. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Doskonale nadaje się bowiem pod zakup inwestycyjny z myślą o lukratywnym wynajmie bądź bezpiecznej lokacie kapitału. Na zmotoryzowanych czeka pobliski parking + liczne ogólnodostępne miejsca postojowe przy kamienicy. Przyszli właściciele będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych:
– rowerowni;
– wózkowni.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca elitarną lokalizacją w samym sercu miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa przestronnym, wytwornym i stylowym wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. WGN gwarantuje obsługę notarialną, pomaga w uzyskaniu kredytu, skupuje za gotówkę. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4858)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl