slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Dominikana (Punta Cana)

Apartament na sprzedaż Dominikana (Punta Cana)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Punta Cana (Dominikana). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 83 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 9 915 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 822 937 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoim fantastycznie zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Znajdziemy tu: taras, korytarz, 2 łazienki, kuchnię, pokój dzienny, 2 sypialnie. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także ogromnym potencjałem z myślą o zakupie jako lokaty kapitału i pod późniejszy, lukratywny wynajem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się rewelacyjną lokalizacją w nobilitującej okolicy. Przyszli właściciele będą mogli bez skrępowania korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych: ogrodów, placów zabaw dla dzieci, basenów, pól do minigolfa, barów, restauracji, obiektów sportowych, strefy coworkingowej, siłowni etc. Amatorzy nurkowania docenią na pewno przepiękną rafę koralową. Na plażę dojdziemy w parę minut.

Dominikana jest znana z uderzająco pięknych miejsc i plaż o drobnym piasku. Przejrzyste laguny, palmy kokosowe, tropikalna roślinność to idylliczne i rajskie środowisko poszukiwane przez wielu inwestorów. Cudzoziemcy mogą kupować ziemię i nieruchomości na Dominikanie na tych samych prawach, co obywatele. Jest to zapisane w konstytucji tego kraju. Rynek nieruchomości ma strukturę podobną do tej w Europie czy Ameryce Północnej. To świetna wiadomość, bo daje właścicielowi pełną ochronę prawną. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową. Dbamy o wszystkie niezbędne formalności związane z zakupem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-607)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl