slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Dominikana (Bavaro)

Apartament na sprzedaż Dominikana (Bavaro)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bavaro (Dominikana). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 145 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 9 523 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 380 787 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki stopień komfortu, a także bezpieczeństwa (całodobowa ochrona). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, komfortem, a także funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: taras + pralnia + 2 łazienki + kuchnia + pokój dzienny/jadalnia + garderoba + 2 sypialnie. Bardzo bogatą ofertę prezentują części wspólne osiedla, gdzie mamy:
– centrum biznesowe;
– restaurację;
– boutique hotel;
– zieloną strefę;
– ścieżkę ekologiczną;
– klub plażowy;
– kort tenisowy;
– siłownię;
– parking;
– SPA;
– basen;
– centrum handlowe;
– strefę sportową;
– ogrody.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także fantastyczną lokalizacją nieopodal bogatej infrastruktury. Znajdziemy tu: sklepy, kliniki, banki, hotele etc. Rodziny posiadające samochód zainteresuje przebiegająca nieopodal nitka autostrady. Blisko stąd również na lotnisko, na plaże, nad morze. Największym atutem lokalizacji jest jednak pobliska rafa koralowa.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje ponadto imponującym, panoramicznym widokiem z okien. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-601)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl