slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Dominikana (Punta Cana)

Apartament na sprzedaż Dominikana (Punta Cana)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Punta Cana (Dominikana). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 672 040 zł i powierzchnia 62 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 839 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje w pierwszej kolejności swoim ogromnym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się zarówno do całorocznego zamieszkania, jak i pod wakacyjną destynację, a także jako lokatę kapitału z myślą o późniejszym wynajmie turystom. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na pewno fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem z praktycznym podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: taras + korytarz + łazienka + kuchnia + pokój dzienny + sypialnia. Przyszli właściciele będą mogli swobodnie korzystać z całej dostępnej w częściach wspólnych infrastruktury: restauracji, basenu dla dzieci i dorosłych, siłowni, baru, placu zabaw, strefy coworkingowej, pola do minigolfa, bajecznych ogrodów, obiektów sportowych, placów zabaw dla dzieci itp. Lokalizacja przypadnie do gustu w szczególności wielbicielom nurkowania ze względu na pobliską rafę koralową. Osoby, które lubią spacery po plaży, docenią bliską odległość od morza.

Dbamy o wszystkie niezbędne formalności związane z zakupem tego luksusowego apartamentu. Dominikana jest znana z uderzająco pięknych miejsc i plaż o drobnym piasku. Przejrzyste laguny, palmy kokosowe, tropikalna roślinność to idylliczne i rajskie środowisko poszukiwane przez wielu inwestorów. Cudzoziemcy mogą kupować ziemię i nieruchomości na Dominikanie na tych samych prawach, co obywatele. Jest to zapisane w konstytucji tego kraju. Rynek nieruchomości ma strukturę podobną do tej w Europie czy Ameryce Północnej. To świetna wiadomość, bo daje właścicielowi pełną ochronę prawną. Cena w zależności od aktualnie obowiązującego kursy walut USD/PLN. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-606)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl