zaaranżowane na 2 poziomach wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 194 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem czterech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na trzecim piętrze, najlepiej w budynku pięciokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 550 tys. złotych. Duży metraż 105,9 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2007 roku. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega indywidualnej negocjacji.

Luksusowy apartament do sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla wieloosobowej rodziny z dziećmi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to m.in. ogrzewanie podłogowe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 1: balkon + aneks kuchenny + salon + łazienka z wc + 2 sypialnie + garderoba + przedpokój
KONDYGNACJA 2: przedpokój + biuro + łazienka z wc + sypialnia.
Właścicieli aut ucieszy na pewno parking.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może elitarną lokalizacją w cichej i bezpiecznej części Starego Miasta, z dala od pubów i restauracji. W pobliżu Ratusz Staromiejski, Katedra św. Mikołaja, ale też szkoła, przedszkole, liceum itp. Przy zakupie luksusowego apartamentu należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości 1,23%. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-239)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl