kameralne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Gdańsk

Apartament na wynajem Gdańsk

Luksusowy apartament do wynajmu w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2019 roku o siedemnastu kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na wysokim, dwunastym piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2 tys. złotych miesięcznie a także komfortową powierzchnię 40,1 mkw.

Luksusowy apartament do wynajmu na okres co najmniej 12 miesięcy. Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego. Luksusowy apartament na wynajem łącznie z przynależą komórką lokatorską i miejscem postojowym w hali garażowej. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może kompletnie umeblowanym i wyposażonym wnętrzem (nowy sprzęt AGD). Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu zostały zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami. Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + łazienka z wc + sypialnia + loggia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może wysokim stopniem bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to całodobowy monitoring oraz lobby z portierem. Znacznym udogodnieniem dla wszystkich mieszkańców jest rozprowadzony, inteligentny system „Robyg Smart House”, który pozwalana na zarządzanie oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi i bezpieczeństwem.

Luksusowy apartament na wynajem mieści się nieopodal morza i plaży, wśród świetnie rozbudowanej infrastruktury i wśród terenów zielonych. Ekskluzywny apartament do wynajęcia położony jest na terenie kameralnego osiedla z dogodną komunikacją z centrum. To również korzystna lokalizacja dla miłośników aktywnego wypoczynku ze względu na pobliskie obiekty sportowe, parki i ścieżki rowerowe. Na koniec warto zauważyć, że ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się wytwornością, wygodą, a także niepowtarzalną atmosferą. Z okien roztaczają się imponujące widoki. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnego apartamentu do wynajmu, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-755)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl