slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 49,2 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północny zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 703 zł/m2. Budynek z 1980 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 379 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: aneks kuchenny + łazienka z wc + balkon + pokój dzienny + 3 pokoje + przedpokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do raczej majętnych rodzin. Osoby zmotoryzowane docenią duży, ogólnodostępny parking. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje znakomitą lokalizacją w bezpiecznej i spokojnej okolicy. Wokół mamy liczne place zabaw, parki, przychodnie lekarskie, przedszkola, szkoły i sklepy.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z funkcjonalnym do przechowywania rzeczy pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa starannie zaaranżowanym i komfortowym wnętrzem oferując przyszłym mieszkańcom życie na europejskim poziomie. Przy zakupie należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1,23%. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-287)

Kontakt:
e-mail: m.brzozowska@wgn.pl