slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 660 000 zł (12 022 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2005 roku o 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 54,9 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji stylowym, eleganckim, odremontowanym i przestronnym wnętrzem z imponującym tarasem. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: aneks kuchenny + 2 sypialnie + przedpokój + łazienka z wc + salon.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktycznym i niezwykle funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa również doskonałą lokalizacją blisko:
– szkół
– żłobków
– placów zabaw
– dyskontów
– punktów usługowych
– siłowni
– parków
– restauracji
– sklepów
– marketów
– obiektów sportowych
– przedszkoli.
Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu docenią sieć ścieżek rowerowych. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ogromnym potencjałem (zakup inwestycyjny).

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-21)

Kontakt:
e-mail: wejherowo@wgn.pl