slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2022, a także imponująca cena 549 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 55,83 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 833 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoją doskonałą i znakomicie skomunikowaną z centrum miasta lokalizacją. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie zielonego i kameralnego osiedla w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części miasta. W pobliżu mamy dyskonty popularnych marek, siłownie, park handlowy, przedszkole, boiska, szkołę, drogerie, sklepy, place zabaw etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa ponadto przepięknie odremontowanym wnętrzem. Warto dodać, że ekskluzywny apartament do sprzedaży jest w całkowicie wyposażony. Właściciele aut docenią na pewno zabezpieczony szlabanem parking. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym lokatorom życie na europejskim poziomie oraz wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada zarówno monitoring osiedla, jak i domofon. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu tworzą następujące pomieszczenia: salon + aneks kuchenny + przedpokój + 2 sypialnie + + balkon + łazienka z wc.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom, które chcą mieszkać w eleganckich wnętrzach, wśród komfortu i prestiżu. Do kosztów sprzedaży ekskluzywnego apartamentu należy doliczyć koszty notarialne. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-362)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl