slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 529 tys. zł i powierzchnia 56 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – południe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2022 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 446 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w indywidualnym i wysmakowanym designie dla najbardziej wymagającego klienta, który chce zamieszkać w otoczeniu bogactwa, wygody oraz prestiżu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca również swoim przemyślanym rozkładem pomieszczeń, które obejmuje: przedpokój + łazienkę + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień zarówno bezpieczeństwa, jak i komfortu. O to pierwsze troszczy się domofon oraz monitoring. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością zabezpieczony szlabanem parking do dyspozycji lokatorów. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie premium. Warto dodać, że wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest starannie odremontowane z dbałością o każdy szczegół. Wnętrze zaprojektowano w koncepcji, która zakłada, że prostota, minimalizm, porządek, naturalne materiały, rośliny, a także neutralne kolory sprzyjają pełnemu relaksowi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca ponadto rewelacyjną lokalizacją na terenie nowoczesnego i cichego osiedla z dala od zgiełku miasta, a zarazem w bliskim sąsiedztwie pełnej infrastruktury. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy drogerie + dyskonty znanych marek + boiska + siłownie + park handlowy + sklepy + markety + tereny zielone + przedszkola + szkoły + place zabaw.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Już teraz umów się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Dowiedz się więcej u naszego agenta lub na stronie www.wgn.pl. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-327)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl