slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Legnica (okolice)

Apartament do wynajęcia Legnica (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład 4 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w kamienicy z 2011 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na IV piętrze z korzystną ekspozycją okien na zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 98 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoją prestiżową lokalizacją na Starym Mieście. Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa komfortowym, funkcjonalnym, 2-poziomowym wnętrzem:
POZIOM 1:
– salon;
– kuchnia;
– łazienka;
– balkon;
POZIOM 2:
– 3 sypialnie;
– pomieszczenie gospodarcze;
POZIOM 3:
– pomieszczenie strychowe.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia dostępny od zaraz. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się ze mną na wizytę.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3594)

Kontakt:
e-mail: d.szczepanska@wgn.pl