slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na siódmym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, jedenastokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 56,12 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 753 zł/m2, co daje 379 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1960 roku. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostaje wciąż do uzgodnienia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności dużym potencjałem, co czyni z niego doskonałą propozycję zakupu inwestycyjnego. Luksusowy apartament na sprzedaż świetnie nadaje się pod lukratywny wynajem lub/i odsprzedaż ze znaczącym zyskiem. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa (domofon).

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także elitarną lokalizacją nieopodal centrum, w otoczeniu rozwiniętej, miejskiej infrastruktury. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy parki, stacje paliw, basen, centrum handlowe, teatr, kino, dyskont, aptekę, sklepy, przedszkola i szkoły. Rodziny z małymi dziećmi ucieszą się z pobliskiego placu zabaw. Na zmotoryzowanych czeka parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również komfortowym, eleganckim oraz funkcjonalnie zaaranżowanym wnętrzem: przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny.  Wszystkie pokoje i pomieszczenia przeszły generalny remont.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Właściciel dopuszcza możliwość oddania w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Do ceny zakupu ekskluzywnego apartamentu należy doliczyć tylko koszty notarialne. Nasi doradcy kredytowi pomogą w uzyskaniu finansowania. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-413)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl