slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, czterokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 60,94 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 567 zł/m2, co daje 583 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2023 roku. Ekspozycja okien na północ – południe. Zapraszamy do kontaktu z naszym agentem. To ostatni czas na rezerwację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz załatwienie formalności w banku do kredytu 2% i zakup bez PCC.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może przepięknie zaaranżowanym i wyremontowanym wnętrzem z następującym rozkładem: przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje zabudowę kuchenną, zabudowę w łazience oraz szafę na przedpokoju z lustrami. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje mieszkańcom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa (domofon + monitoring), ale i komfortu. Dla właścicieli aut przygotowano duży parking. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do S7 w kierunku Gdańska lub Warszawy.

Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na terenie nowego osiedla w atrakcyjnej okolicy. Wokół cisza i spokój. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura: siłownie, boiska sportowe, place zabaw, szkoły, przedszkola, dyskonty popularnych sieci, markety, drogerie, park handlowy, punkty usługowe i sklepy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-530)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl