slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się powierzchnią 33 m2, lokalizacją na szóstym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 8 758 zł/m2. Budynek o jedenastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 289 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży pozostaje wciąż do uzgodnienia.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w otoczeniu imponującej infrastruktury handlowo-usługowej. Znajdziemy tu m.in. sklepy, place zabaw, żłobki, przychodnie zdrowia, przedszkola, szkoły. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe. Warto podkreślić, że lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem: przedpokój + łazienka z wc + sypialnia + kuchnia + pokój dzienny. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwnicze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu zapewnia najwyższą jakość usług. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3501)

Kontakt:
e-mail: v.nowak@wgn.pl