slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 56,9 m2, lokalizacją na piątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 8 858 zł/m2. Budynek z 2015 roku o ośmiu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 504 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Do ceny zakupu ekskluzywnego apartamentu należy doliczyć koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności fantastycznie urządzonym w nowoczesnym stylu wnętrzem: przedpokój, 2 balkony, łazienka, kuchnia, sypialnia, pokój dzienny. Do oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu przynależy komórka lokatorska. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje:
– całą zabudowę;
– urządzenia AGD.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko komfort i wygodę, ale również bezpieczeństwo (domofon). Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje ponadto fenomenalną lokalizacją nieopodal centrum. Na wyciągnięcie ręki: przedszkola, szkoły, place zabaw, punkty usługowe, solaria, drogerie, kina, całodobowe siłownie, centra handlowe, sklepy, markety, dyskonty znanych marek, obiekty kultu religijnego etc. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu również osoby, które lubią aktywny wypoczynek. W pobliżu przygotowano bowiem liczne:
– trasy biegowe;
– trasy spacerowe;
– ścieżki rowerowe.
Wartym w tym miejscu zauważyć, że lokalizacja gwarantuje wygodny dojazd do trasy Unii Europejskiej oraz S7 w kierunku Warszawy czy Gdańska. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa gustownie zaprojektowanym w jasnych i neutralnych barwach wnętrzem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-531)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl