slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 610 tys. zł i powierzchnia 60,54 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – południe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2023 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 076 zł/m2.

Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmujący: 2 sypialnie + łazienka + przedpokój + pokój dzienny + aneks kuchenny. Cena luksusowego apartamentu do sprzedaży obejmuje częściowe umeblowanie/sprzęty. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wykończony w indywidualnym stylu w najwyższym standardzie „pod klucz”. Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom nie tylko komfort i wygodę, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring + domofon). Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno zabezpieczony szlabanem parking.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje ponadto urzekającą lokalizacją na nowo powstającym osiedlu w szybko rozwijającej się część miasta. Lokalizacja gwarantuje bezproblemowy dojazd do S7 w kierunku Gdańsk – Warszawa. To idealny punkt na mapie miasta, gdzie panuje niczym niezmącona cisza i spokój. W okolicy kompletna infrastruktura: punkty usługowe + markety + przedszkola + boiska + siłownie + sklepy + parki + drogerie + dyskonty + szkoły + place zabaw. Luksusowy apartament do sprzedaży jest nowy, odremontowany i umeblowany. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-544)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl