slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 46,02 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 322 zł/m2. Budynek z 2019 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 475 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje malowniczą lokalizacją w otoczeniu lasów, rzek, terenów rekreacyjnych i w niedalekiej odległości od Półwyspu Helskiego. Okolica uchodzi za cichą i spokojną. Nie brakuje tu bogatego zaplecza handlowo-usługowego, jak np. przedszkoli, punktów usługowych, sklepów, szkół. Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z praktyczną komórką lokatorską. Rodziny posiadające samochód mają możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym i wymagającym osobom, dla których najwyższy standard życia, komfort, wygodę i spokój to priorytety. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa estetycznie zaaranżowanym wnętrzem o następującym układzie: aneks kuchenny + przedpokój + sypialnia + łazienka + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup ekskluzywnego apartamentu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. WGN olśniewa pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Niezwłocznie skontaktuj się z nami drogą mejlową, aby uzyskać więcej informacji na temat tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-515)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl