slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Apartament na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Kawalerka / 1 pokój / studio. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjną kamienicę oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 52,3 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 214 zł/m2, co daje 32 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1903 roku.

Luksusowy apartament do sprzedaży to wspaniała propozycja dla majętnych osób ceniących życie miasta z dogodnym dostępem do usług i kultury. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym osobom lubiącym urządzone z klasą wnętrza, w których panuje atmosfera bohemy. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje urządzonym ze smakiem wnętrzem, gdzie znajdziemy: pokój dzienny/sypialnię + aneks kuchenny + przedpokój + wc + korytarz. Mocną zaletą wnętrza oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest z pewnością oryginalny wykusz z podestem oferujący imponujące widoki. Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się zarówno pod:
– ekskluzywną kawalerkę;
– modyfikację wnętrza na 2-pokojowy lokal;
– działalność gospodarczą (biuro).

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa dużym potencjałem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elitarną lokalizacją w samym sercu zabytkowego rynku. W sąsiedztwie salony usługowe, sklepy, restauracje, kawiarnie, teatr, galerie, banki, poczta, kwiaciarnie, siłownie. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów i materiałów do swoich nowo nabytych u nas lokali. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-212)

Kontakt:
e-mail: m.morawiecka@wgn.pl