slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ełk

Apartament na sprzedaż Ełk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ełku (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 56,03 m2, lokalizacją na piątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 192 zł/m2. Budynek z 2007 roku o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 459 000 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany majętnym klientom ceniącym najwyższy standard życia, komfort, wygodę, prestiż i znakomitą lokalizację nieopodal centrum. Zmotoryzowani ucieszą się z możliwości zakupu miejsca garażowego w wielostanowiskowej hali garażowej pod budynkiem za dodatkową opłatą (35 tys. zł). Luksusowy apartament do sprzedaży oczarowuje malowniczą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy, a przy tym nieopodal centrum i malowniczego jeziora.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż łącznie z piwnicą. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje stałą zabudowę (pozostałe sprzęty jest kwestią domówienia z właścicielem). Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami, przestronnym wnętrzem: pokój dzienny + aneks kuchenny + 2 sypialnie + przedpokój + łazienka z wc. Warto podkreślić, że wspominane wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest jasne, widne i słoneczne. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i przekonajcie się sami o wyjątkowości tego miejsca.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-4047)

Kontakt:
e-mail: elk@wgn.pl