slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Apartament do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 399 tys. zł (7 793 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 51,2 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Czwarte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym singlom, zamożnym parom oraz rodzinom z najgrubszym portfelem, które szukają najwyższego standardu i europejskiego poziomu życia. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż do kolejnych negocjacji. Dla osób posiadających samochód przygotowano liczne miejsca postojowe. Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje zarówno wysoki komfort, jak i wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon na kod). Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje imponujące widoki z okien na tereny zielone.

Luksusowy apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: obiekty sportowe, baseny, siłownie, salony usługowe, restauracje, apteki, sklepy, poczty, szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia. Okolica uchodzi za cichą, spokojną i bezpieczną. Ekskluzywny apartament na sprzedaż przeszedł generalny remont, kiedy to m.in.:
– wymieniono wszystkie instalacje;
– wyremontowano podłogi;
– wyremontowano ściany;
– wyremontowano sufity;
– wstawiono nowe okna;
– wstawiono nowe drzwi;
– wstawiono nowe grzejniki;
– wstawiono nowe meble;
– rozprowadzono nowe oświetlenie;
– położono panele na podłogach;
– położono płytki w łazience.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ciekawym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym: balkon + przedpokój + łazienkę + pokój dzienny + aneks kuchenny + jadalnię + 2 sypialnie. We wnętrzach dobrano oryginalne oświetlenie w interesujących formach i kształtach. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u Nas lokali. Skontaktuj się ze mną drogą mejlową, aby umówić się na darmową prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-199)

Kontakt:
e-mail: m.morawiecka@wgn.pl