slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ełk

Apartament na sprzedaż Ełk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ełku (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 56,92 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 8 942 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 509 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności fantastyczną, zieloną lokalizacją. Wokół rozciągają się zapierające dech w piersiach tereny zielone, jeziora, lasy, parki, aleje spacerowe, place zabaw, parkingi. Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert gustownie zaaranżowanym wnętrzem z efektownym, LED-owym oświetleniem, gdzie znajdziemy: sypialnię + pokój dla dziecka + łazienkę + przedpokój + pokój dzienny + strefę jadalnianą + taras + kuchnię. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu obejmuje częściowe wyposażenie.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż adresowany do klientów z najgrubszym portfelem, którzy cenią prestiż, luksus, elegancję i wygodę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa estetycznie urządzonym, nowoczesnym wnętrzem o wysokim standardzie wykończenia. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-4048)

Kontakt:
e-mail: kuklinska@wgn.pl