slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 55 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,4 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południe.

Luksusowy apartament do wynajmu długoterminowo. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca doskonałą lokalizacją na zamkniętym, bezpiecznym i monitorowanym terenie w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Są tu przychodnie zdrowia, szkoły, żłobki, przedszkola, sklepy. Luksusowy apartament na wynajem olśniewa już od przekroczenia progu przestronnym, estetycznie urządzonym wnętrzem zaaranżowanym w nowoczesnym stylu: taras + pokój dzienny + sypialnia + kuchnia + przedpokój + łazienka z wc. Mocnym atutem oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu jest na pewno wygodne pomieszczenie gospodarcze w piwnicach budynku + przynależne miejsce parkingowe + rowerownia.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę banków. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. Tylko oferty aktualne na www.wgn.plac Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6061)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl