salon i pokój dzienny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Ełk

Apartament na sprzedaż Ełk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ełku (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 389 000 zł i powierzchnia 59,28 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północnym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2006 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 562 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany indywidualnie z myślą o komforcie i funkcjonalności wzbogacony o nowoczesne rozwiązania. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może przemyślanym rozkładem pomieszczeń i pokoi obejmującym:
– salon
– część jadalniana
– balkon
– kuchnia
– 2 pokoje
– łazienka
– przedpokój
– garderoba.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z kompletnym wyposażeniem. Osoby zmotoryzowane docenią duży parking przed blokiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją malowniczą lokalizacją w pobliżu jeziora i przepięknej promenady spacerowej. Nie brakuje tu wszakże niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepów, żłobka, przedszkola itp. Warto zaznaczyć, że do oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu przynależy pomieszczenie piwniczne. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3820)

Kontakt:
e-mail: elk@wgn.pl