nowocześnie umeblowane wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 345 000 złotych. Powierzchnia 38 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 9 079 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 2 pokoje. III piętro w 5-kondygnacyjnym budynku z lat 50-tych ubiegłego wieku. Rynek wtórny.

Atrakcyjna lokalizacja  w drugiej linii zabudowy, cisza, spokój, blisko do centrum to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niebywale jasne, widne i słoneczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży świeżo po kapitalnym remoncie. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + przedpokój. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż zostały zaprojektowane i zaaranżowane przez projektanta wnętrz i wykonane pod jego nadzorem. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwnicze o powierzchni ok. 5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale – znakomicie nadaje się zarówno do zamieszkania dla właściciela, jak i na wynajem krótko- i długoterminowy.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-252)

Kontakt:
e-mail: c.mikolajczak@wgn.pl