po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zastany luksus pozwala wprowadzić się tu niemal od razu bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Cena – 329 000 złotych. Powierzchnia 27 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 12 185 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży typu studio, kawalerka, 1 pokój na parterze w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek oddany do użytku w 1978 roku.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż wykończone niezwykle gustownie i w pełni wyposażone. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w znakomitej lokalizacji gwarantującej szybki dojazd do każdego punktu w Trójmieście. Na wyciągnięcie ręki kompletne zaplecze handlowo-usługowe (centra handlowe, dyskonty znanych marek, sklepy etc.). Spacerem do plaży jest zaledwie 10 minut.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon/sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży po kapitalnym remoncie w 2018 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż znakomicie nadaje się na najem krótko- oraz długoterminowy. W cenie ekskluzywnego apartamentu ujęto już pełne wyposażenie. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszy duża ilość miejsc parkingowych dostępnych wyłącznie dla mieszkańców przed budynkiem.

Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-123)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl