slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, sześciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 20 423 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2011. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 71 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,45 mln zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się wytwornym i wysmakowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– 2 sypialnie;
– przedpokój;
– salon;
– taras;
– łazienka;
– kuchnia;
– garderoba.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fenomenalną lokalizacją w sercu Gdańska, w otoczeniu niemal wszystkich najważniejszych zabytków i atrakcji. Nieopodal znajdziemy także niezbędne do codziennego życia zaplecze: dyskonty znanych sieci, sklepy oraz urzędy. Rodziny z małymi dziećmi docenią na pewno place zabaw, przedszkola i szkoły. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się niecodziennie spotykanym przy tego typu ofertach ogrodem. Osoby zmotoryzowane opcjonalnie mogą dokupić miejsce postojowe w podziemnym garażu (na oddzielnej KW).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z widocznym na zdjęciach wyposażeniem (w cenie). W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1433)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl