slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 82,86 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 332 zł/m2. Budynek z 2021 roku o sześciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 440 418 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Ekskluzywny apartament na wynajem w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą (właściciela). Rodziny posiadające samochód mogą dokupić numerowane, oznaczone miejsce postojowe w podziemnym garażu. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca komfortowym wnętrzem z imponującym rozkładem pokoi i pomieszczeń: przedpokój + łazienka + 2 pokoje + balkon + aneks kuchenny + salon. Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy komórka lokatorska.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją fenomenalną lokalizacją w otoczeniu licznych sklepów, punktów usługowych, obiektów sportowych, żłobków, szkół, przedszkoli, przychodni lekarskich. Warto w tym miejscu podkreślić, że lokalizacja oferuje szybki dojazd zarówno do centrum, jak i na główne drogi krajowe. To teren niezwykle elitarnej inwestycji mieszkaniowej wśród zieleni. Ekskluzywny apartament do wynajmu wyposażony w ciekawe udogodnienia podnoszące komfort jego użytkowania, jak np. zdalnie sterowane za pomocą pilota zewnętrzne rolety aluminiowe z napędem elektrycznym we wszystkich oknach i drzwiach balkonowych.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. WGN zapewnia korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9675)

Kontakt:
e-mail: m.switala@wgn.pl