slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bielsko-Biała

Apartament do sprzedaży Bielsko-Biała

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bielsku-Białej (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2022, a także imponująca cena 970 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 71,4 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 13 585 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament do sprzedaży z niecodziennie spotykanym przy tego typach ofert ogrodem oraz wyłącznym dostępem do mini placu zabaw dla dzieci i ławek. Luksusowy apartament do sprzedaży oferuje w pierwszej kolejności bezpieczeństwo, prestiż oraz szereg udogodnień podnoszących komfort codziennego życia (ogrzewanie podłogowe). W poczet zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać ciekawy rozkład pokoi i pomieszczeń obejmujący: hol, łazienkę, 2 sypialnie, kuchnię, strefę jadalnianą, pokój dzienny, przedpokój. Właściciele aut zainteresuje przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje ponadto rewelacyjne wyposażonym wnętrzem z bogatym wykończeniem (gres, deska barlinecka). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca elitarną lokalizacją w samym sercu miasta. Do Rynku dojdziemy w dosłownie kilka minut. W zasięgu wzroku zabytkowa Starówka. Nie brakuje tu również wielu punktów usługowych, galerii handlowych, sklepów, szkół, parków etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27408)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl