slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, jedenastokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 31 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 18 935 zł/m2, co daje 587 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1975 roku.

Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom europejski poziom życia w komforcie, wygodzie oraz poczuciu bezpieczeństwa. Za to ostatnie odpowiada m.in. domofon. Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje przestronnym, odremontowanym i estetycznie urządzonym wnętrzem. Znajdziemy tu: aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienkę + korytarz + sypialnię. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją w sercu popularnej dzielnicy blisko morza. Na wyciągnięcie ręki rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa: markety, sklepy, punkty usługowe, dyskonty, parki, rozległe tereny rekreacyjne i plaża. Okolica uchodzi za niezwykle bezpieczną, cichą i spokojną. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na prezentację ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1858)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl