slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 408 tys. zł i powierzchnia 81,8 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 988 zł/m2.

Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności nobilitującą lokalizacją w pobliżu ścisłego centrum miasta. W otoczeniu bogata infrastruktura usługowo-handlowa. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do miast ościennych oraz tras wylotowych. Okolica jest dobrze skomunikowana. Miłym dodatkiem są z pewnością bezkonfliktowi i mili sąsiedzi. Właściciele aut docenią pobliskie miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż oferuje najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze dba m.in. domofon. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje zabudowę meblową w kuchni łącznie ze sprzętem AGD. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym: aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 sypialnie + jadalnia + balkon + łazienka z wc. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest ciche, słoneczne, jasne i ciepłe. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym wielbicielom uroku starych kamienic i oryginalnych wystrojów wnętrz z tak zwaną „duszą”. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. O szczegóły promocji zapytaj naszego agenta. Każdy klient, który skorzysta z bezpłatnego pośrednictwa finansowego naszego Doradcy z Notus Finanse i zaciągnie kredyt hipoteczny powyżej 150 tysięcy zł, może otrzymać darmowo: niezbędną wycenę nieruchomości do kredytu lub roczne, obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości.
Zaoszczędź od kilkuset do kilku tysięcy zł na wstępie. Tylko w naszym biurze. Promocja dla kredytobiorców. Jeśli zostaniesz nowym właścicielem tego luksusowego apartamentu, otrzymasz pakiet upominkowy od WGN Nieruchomości oraz Leroy Merlin, a w nim m.in. 10% rabatu przez cały dzień na zakupy w marketach Leroy Merlin.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-148)

Kontakt:
e-mail: k.czempa@wgn.pl