slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 579 tys. zł i powierzchnia 56,2 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na czwartym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowego zachodu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 302 zł/m2.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności znakomitą lokalizacją bardzo blisko centrum (5 minut autem). W najbliższej okolicy rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowo-oświatowa. Luksusowy apartament do sprzedaży poszczycić się może komfortowo i elegancko zaaranżowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy: balkon + pokój dzienny + sypialnię + aneks kuchenny + hall + łazienkę. Właściciele aut docenią z pewnością przynależny garaż podziemny. Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca klimatycznym wnętrzem o wysokim standardzie. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1635)

Kontakt:
e-mail: apasierb@wgn.pl