salon oraz aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 4 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2003, a także imponująca cena 819 000 to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 3 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 111,81 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 325 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert znakomitą lokalizacją w prężnie rozwijającej się dzielnicy, która jest doskonale skomunikowana z głównymi ciągami komunikacyjnymi, Oliwą, obwodnicą, trasą wylotową na Kaszuby oraz centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki wiele szkół, przedszkoli, placów zabaw, sklepów, punktów usługowych, przychodni zdrowia etc. Wokół dużo zieleni, słynne jezioro i piękne tereny leśne.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– 3 pokoje
– balkon
– łazienka z wc
– wc
– garderoba
– pomieszczenie gospodarcze
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się dla rodziny z dziećmi i osób ceniących przestrzeń oraz ciszę. Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno miejsce postojowe w garażu (dodatkowo płatne) i/lub naziemne miejsce postojowe. Warto dodać, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależą dwie piwnice. Zapraszam do kontaktu i na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-770)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl