imponujące rozmachem wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Wrocław

Apartament na wynajem Wrocław

Luksusowy apartament do wynajęcia we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2018 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2 700 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 45 m2 i korzystną wystawą okien na zachód, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na VIII piętrze w dziewięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się w doskonałej lokalizacji z dobrym dojazdem do Starego Miasta i centrum. Nieopodal znajdziemy słynne centrum handlowe, uroczy park i nadodrzańskie wały. Niesamowicie efektownie prezentuje się zapierający dech w piersiach widok z balkonu. Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to między innymi rozprowadzona klimatyzacja.

Luksusowy apartament na wynajem kompletnie wyposażony: balkon + pokój dla dziecka + przedpokój + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament na wynajem w ramach programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15666)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@pgnpress.pl