przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w ośmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 509 tys. zł i powierzchnia 49,1 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na piątym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – południe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1985 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 367 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: wc + przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny + loggia. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim zapierającym dech w piersiach widokiem z okien na panorama miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży po kapitalnym remoncie, kiedy to wymieniono między innymi instalacje hydrauliczną i elektryczną, a wnętrza zaaranżowano w nowoczesnym stylu (umeblowanie pozostaje w cenie).

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również ciekawą lokalizacją w sąsiedztwie centrum. Wokół dużo zieleni oraz bogata infrastruktura handlowo-usługowa:
– przedszkola
– szkoły
– sklepy
– piekarnie
– restauracje
– apteki
– przychodnie zdrowia
– obiekty sportowe
– obiekty kultu religijnego.
Rodziny posiadające samochód ucieszą na pewno identyfikatory na ogólnodostępny parking przed budynkiem.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu oferujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-643)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl