stylowo umeblowane wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Gdańsk

Apartament do wynajęcia Gdańsk

Luksusowy apartament do wynajmu w Gdańsku (pomorskie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2003 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na IV piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 500 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 6-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 58,5 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury usługowo-handlowej. Blisko stąd do licznych sklepów, marketów, szkół, aptek czy punktów usługowych. Również szybko dostaniemy się na Stare Miasto (ok. 5 km), na obwodnicę, jak i na lotnisko. W pobliżu oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu znajdziemy również dwie wyższe uczelnie. Na osoby zmotoryzowane czekają liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe + 2 miejsca w hali garażowej. Okolica uchodzi za niezwykle zieloną.

Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa (monitoring + domofon). Dużym udogodnieniem dla najemców będą na pewno praktyczne komórki lokatorskie. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– pokój
– garderoba
– pralnia
– łazienka
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajęcia ekskluzywnym apartamencie są kompletnie umeblowane i wyposażone.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Ekskluzywny apartament na wynajem na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”, ale długoterminowego. Zapraszam do kontaktu. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-856)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl