slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 649 tys. zł (11 821 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 54,9 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ–południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale, ponieważ perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie z zyskiem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją w pobliżu wielu marketów, dyskontów, sklepów, restauracji, punktów usługowych, żłobków, przedszkoli i szkół. Amatorzy aktywnego wypoczynku znajdą tu liczne siłownie, ścieżki rowerowe i obiekty sportowe, a rodziny z małymi dziećmi place zabaw oraz parki.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktyczną piwnicą. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: aneks kuchenny + 2 sypialnie + przedpokój + łazienka z wc + salon. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także stylowym, odremontowanym i przestronnym wnętrzem z ogromnym tarasem.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-21)

Kontakt:
e-mail: wejherowo@wgn.pl