slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 59,3 m2, lokalizacją na ósmym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschód – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 560 zł/m2. Wieżowiec z 1980 roku o dziesięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 389 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca znakomitą lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury (szkoły, punkty usługowe, przedszkola, sieci handlowe). Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiadają solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje meble w zabudowie + osprzęt widoczny na zdjęciach + kuchnię + szafy. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: balkon + 2 sypialnie + wc + przedpokój + łazienka + kuchnia + salon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa ponadto zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, komfortem, prestiżem i gwarancją życia na światowym poziomie. Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz do zapoznania się ze szczegółami oferty. Przed prezentacją ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu luksusowego apartamentu) przed oględzinami.

Z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie do ekskluzywnego apartamentu bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Klientom zainteresowanym zakupem luksusowego apartamentu nasze biuro zapewnia pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty i zaproszenia do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3101)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl