slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 699 tys. zł i powierzchnia 66,9 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1900 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 448 zł/m2.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności unikatową lokalizacją w jednej z najbardziej pożądanych i poszukiwanych na okolic. z nieograniczonym dostępem do wszystkich atrakcji miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonały dla osób, które marzą o najwyższym komforcie, wytwornym wnętrzu, a także bezpiecznej i cichej okolicy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się bowiem w sąsiedztwie wielu, wykwintnych restauracji, całodobowych sklepów, galerii handlowych, sklepów etc. Właściciele aut z pewnością docenią ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa doskonale zaaranżowanym wnętrzem z dbałością o każdy szczegół: garderoba + łazienka z wc + sypialnia + weranda + przedpokój + kuchnia + pokój dzienny. Olbrzymim atutem jest z pewnością przynależne pomieszczenie piwniczne. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-872)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl